Легенда про майстра Лін “Стальні Кігті”.

Лін Вань Гай був одним з учнів майстра Вонг Фей Хуна 黄飞鸿 (1847-1924р.). Одного разу, в сімейну клініку та школу «По Чі Лам» 寶芝林 прийшла група вороже налаштованих бійців кунг-фу, які збили вивіску школи. Один з них крикнув голосно: “Вонг Фей Хунг, виходь, ми кидаємо виклик тобі, щоб в поєдинку “бей мо”, провірити твої бойові навички!”…
Але в цей час в “мо гвуні” Вонг Фей Хуна небуло…Тренування проводив один з його старших учнів Лін Вань Гай, на прізвисько “Гун Чжао, Тіт гьок”(Стальні кігті, Залізна нога). Його дуже розізлила така поведінка незванних гостей, Лін без вагань крикнув: “Ось,Я! Я приймаю виклик!”.
Лін та притендент на поєдинок взяли довгі важкі жердини і розпочали бій.На превиликий жаль,для притендента бій тривав лише кілька секунд, оскільки Лін чудово володів технікою “Мн Лонг Бат Гва Гвань” 五郎八卦棍 (Жердина «восьми триграм» п’ятьох братів сім’ї Йонг). Лін використав лише три техніки і притендент був переможений. Лін зробив все,як вчив вчитель – “Довга жердина робить лише два звуки”, перша техніка зустрічає зброю противника, друга техніка являється фатальною для противника. Лін чемно,традиційно для практиків кунг-фу, привітався з поваленим противником, розвернувся і пішов…але осоромлений та принижений притендент піднявся з землі і голими кулаками,намагаючись травмувати Ліна,наніс удар в потилицю….Та лін миттєво відреагував на атаку і захищаючись, виконав свою легендарну техніку “Стальний кіготь”, якою розірвав горлянку притендента,що призвело до миттєвої смерті. На наступний день по всьому місті з’явились плакати “Розшукується за вбивство”.Коли Фей Хун повернувся – в Ліна були великі неприємності.Та дізнавшись,що нападники були бандитами,Вонг Фей Хун допоміг Ліну і відправив його в Гонконг до брата по школі – Лук Дзін Гана,який жив в британській колонії впродовж 10-ти років.

SpPcmV2Pcek[1] TQ1A_N_P5NA