Система градації рівнів в школі «Сі Вонг Мо Гвун»

Систематичний і прогресивний  навчальний план школи  кунг-фу «Сі Вонг Мо Гвун», розбитий на три рівні градації, кожен з яких має три ступеня навчання.

Отже, студент повинен пройти 9 навчальних ступенів, кожен з яких затверджується сертифікатом і показує на якому рівні навчального процесу знаходиться боєць.

Система градації: 

  • Чо кап 初 (початковий рівень) – 3 ступеня;
  • Чжун кап 中 (середній рівень) – 3 ступеня;
  • Гоу кап高级 (вищий рівень) – 3 ступеня.

Екзаменаційна комісія складається з трьох інструкторів,які приймають рішення – здав/не здав, опираючись на конкретні вимоги до виконання технічних елементів «Лам Гар Хун Кюн».

В процесі екзамену, студент здає такі іспити, які охоплюють технічний арсенал стилю, силову підготовку бійця, вільний поєдинок, теоретичні знання.

  • Формальні комплекси/технічний арсенал                                                    

Технічний елемент, або формальний комплекс (зі зброєю, або без) відповідно до рівня та ступеня тестування, студент повинен виконати технічно без помилок, з відповідною силою, ритмом, чіткістю, швидкістю, та бойовим духом. 

  • Фізична підготовка бійця

Студент повинен проявити силу, та гнучкість в певних дисциплінах, відповідно до рівня та ступеня тестування.

В тестування початкового рівня входять вправи з використанням ваги власного тіла (віджимання, прес, присідання на одній нозі, перебування в позиції «сей пін ма» протягом визначеного часу), та вправи для розвитку гнучкості.

В тестування середнього та вищого рівня входять вправи з використанням ваги заліза ( гантелі, гирі, штанга), вправи вищого рівня гнучкості, загартування ударних частин тіла бійця.

  • Прикладний аспект

Студент повинен проявити свої практичні навички відповідно до рівня та ступеня тестування. Боєць демонструє практичні навички самооборони (проти одно,чи кількох противників); демонструє захист від нападника зі зброєю; проводить вільний повно-контактний поєдинок (з одним, або кількома противниками).

  • Теоретичні знання

Студент повинен відповісти на певні теоретичні запитання стосовно тактики, стратегії і принципів бою, бойової моралі, а також історії та розвитку системи «Лам Гар Хун Кюн».