Вонг Хон Кьон (Бенні Вонг)

Послідовник Гранд-майстра Лам Чо, майстер Вонг Хон Кьон 王漢強(Бенні Вонг) народився 18 квітня 1963р. в місті Гонконг. Майстер Бенні Вонг почав вивчати китайські бойові мистецтва Чоу Гар кунг-фу з 1973р., пізніше він дізнався про стиль Хун кюн та Сам Чін Хун кюн (один з напрямів стилю) від Гранд-майстра Вонг Со王 苏 , який був учнем великого майстра та народного героя Китаю Вонг Фей Хуна, та першим учнем його дружини Мок Квай Лан.
Вонг Хон Кьон (Бенні Вонг)
Згодом, з 1980р. допомагав своєму наставнику викладати кунг-фу в його школі бойових мистецтв, аж до смерті вчителя у 1996р. Бенні Вонг був послідовником Вонг Со близько 20-ти років. Після його смерті, Бенні Вонг стає учнем Гранд-майстра Лам Чо林祖.

Майстер Бенні Вонг став останнім учнем, якого безпосередньо навчав Лам Чо – прямим послідовником.
Гранд-майстер Лам Чо нікого не навчав техніки «Тід сін кюн»(Кулак залізної нитки)більше 20-ти років,тому майстру Вонгу дуже пощастило навчитись і перейняти повну сутнісь цієї техніки безпосередньо від нього. Майстер Бенні Вонг ретельно вивчав і засвоював кожен рух,тому в повній мірі оволодів цією не простою формою кунг-фу. Після чого отримав від Лам Чо офіційний дозвіл навчати і поширювати Хунг гар кунг-фу.

Майстер Вонг має великий досвід змагань, а також суддівства міжнародних турнірів та чемпіонатів з бойових мистецтв, які проводяться в Гонконгу та континентальному Китаї. В даний час, майстер Бенні Вонг є віце-президентом, інструктором суддівської колегії, суддею та акредитованим інструктором  «World Hung Kuen Association»,  засновником «International Hung Kuen Wong Hon Keung Martial Arts Association»( 洪拳王漢強國術會), а також  інструктором  Саньда  в «Hong Kong Wushu Union», рефері та акредитованим інструктором  в «Hong Kong Chinese Martial Arts and Dragon and Lion Dance Association», акредитованим тренером  «Hong Kong Coaching Committee»  та «Leisure and Cultural Services Department».

Чемпіон, переможець турніру «Wong Fei Hung Cup martial arts world champion tournament 2013». Як заступник головного судді міжнародних змагань «Wong Fei Hung Cup International Hung Kuen Competition»  в 2014 році, відповідав за організацію суддівського комітету на змаганнях, що зібрали більше ніж 200 учасників з всього світу. З огляду на багатий змагальний  та суддівський досвід, майстер Бенні Вонг знаходиться в унікальному становищі, будучи в змозі передати свої знання і досвід для студентів не лише в Гонконзі, а й в Україні, Сінгапурі та Півд.Америці.
Вонг Хон Кьон (Бенні Вонг)